[Архив!] FOREX - Тенденции, прогнозы и следствия (Эпизод № 23: Март 2013) Продолжение следует... - страница 429

 
margaret:

Вы реально верите в новости?
 
А про 2924 гнать не надо, не было такой цифры )))
 
alex_r:

Вы реально верите в новости?

Я верю только в себя, а новости помогают мне определить дальнейшее движение рынка...
 
margaret:

Оракул з Омахи, Уоррен Баффет, не виключає повного колапсу євро як єдиної європейської валюти. Подібну заяву інвестиційний гуру зробив в інтерв'ю американському каналу CNBC при відповіді на питання про наслідки португальської кризи.

«Я знаю, що багато хто вважають це немислимим. Я так не думаю, — сказав відомий мільярдер, що посідає третій рядок у списку найбагатших людей планети за версією журналу Forbes. — Не можна мати три, чотири чи п'ять країн, що сидять на шиї в інших, звісивши ніжки. Така схема не буде довго працювати — їм доведеться привести свої фінанси в порядок». Проте пан Баффет упевнений, що для порятунку євро будуть прикладені «величезні зусилля».

Подібні коментарі відомий інвестор зробив на тлі зростаючої прибутковості португальських державних облігацій, що вже установили нові максимуми (8,05%) через очікування інвесторів швидкого втручання ЄС у тяжке фінансове положення країни. У той же час голосна заява п Баффета не вплинула на курс єдиної європейської валюти, що продовжила свій ріст стосовно долара після публікації слабкої макроекономічної статистики в США.

По заявах Баффета, боргові проблеми ЄС не будуть мати істотного впливу на бізнес його компанії Berkshire Hathaway, адже «валюти століттями були дуже тендітними штуковинами». У будь-якому випадку глобальній економіці удасться пережити такий удар.

«Це не кінець світу, але якщо євро дійсно опинеться в біді, доведеться адаптуватися до цих умов», — заявив мільярдер.

І він це все по українські видав? Бреше собака)))

artikul:

А в чем противоречие? ))) 2945 было и пошли покупки ))) Купил? Молодец ))) А я видел, что будет и не купил ))) Это твой тренд, а мой тренд другой )))
Пиши робота шаману, хр.. с ним тем трендом)))
 
strange:

І він це все по українські видав? Бреше собака)))

Это статья 2011 года, просто было интересно наблюдать действительно ли Баффет является "Оракулом"...
 
Шаман, а ты не хотел бы ауди запродать фигуры на две вниз?
 
strange:

Шаман, у меня за этот месяц около +30%, для меня это 0.
Да ты пока за печкой сидел твои ВСАшники разбегатся начали (смута пошла) джина посылал за тобой (вчера писал), Даа потом повылазили лимонеры, короче слабоватая твоя паства - ты как нибудь их по партийной линии ...
 
strange:
Шаман, а ты не хотел бы ауди запродать фигуры на две вниз?
какие ауди (((( тут вчера мазерати - итальянское г*вно ((((. 
 
Ishim:
Да ты пока за печкой сидел твои ВСАшники разбегатся начали (смута пошла) джина посылал за тобой (вчера писал), Даа потом повылазили лимонеры, короче слабоватая твоя паства - ты как нибудь их по партийной линии ...

Не приходила 

Разберемся))) 

 
artikul:
А про 2924 гнать не надо, не было такой цифры )))

а в твоей системе учитывается переход на летнее время?
Причина обращения: