Советники: ilan_reg_19 - страница 24

 

Hi runik;

can you please put the latest release of Ilan_RSI_mm_extr193 link here.

thanks.

 

І так нарешті я доопрацював ілана для того, щоб поставити його на реальний рахунок.

Зараз моя модифікація проходе тестування на реальному центовому рахунку і показує непогані результати.

Скачати модифікований ілан а також необхідну інформацію для його налаштування можна тут оскільки як залити файли сюда я незнайшов.

У кого будуть якісь запитання радо відповім. 

 
а как тест с начала 2008 года до сегодня проходит ??? Пробовал кто-нибудь ? Если пройдёт 2008 год нормально : значит можна свободно на реал.
 
здесь последняя версия советника, раньше публиковал, но ссылку затерли

http://zalil.ru/30909467

или здесь

http://files.mail.ru/8X5SYG

 
zinomorf:

І так нарешті я доопрацював ілана для того, щоб поставити його на реальний рахунок.

Зараз моя модифікація проходе тестування на реальному центовому рахунку і показує непогані результати.

Скачати модифікований ілан а також необхідну інформацію для його налаштування можна тут оскільки як залити файли сюда я незнайшов.

У кого будуть якісь запитання радо відповім.

не могу запустить ваш советник ни в тестере не на демо не работает ни одной сделки нет что нужно сделать чтобы заработал?
 
74bmp:
не могу запустить ваш советник ни в тестере не на демо не работает ни одной сделки нет что нужно сделать чтобы заработал?


Для запуска совы необходимо идикаторы iRegr и TrendMahik

Также важен таймфрейм настройки которого Вы загрузили в эксперта.

Ну и конешно надо чтобы била загружена история котировок по той валютной паре на которой тестируеться сова.

 

І так трохи опису, що до Ilan_RSI_mm_extr193M.

Модифікація сови торкнулася загалом правильного виходу із локкових ордерів.

Перевірявся сова на депозиті в 100 - 500 баксів. І так:

1 - Змінено індикатор глобального тренду із i-Regr на Moving Average період 144. Вході спостережень було виявлено, що i-Regr занадто чутливий для глобального тренду якщо його розмістити на Н1, і дає великі просадки на W1. Тому було прийнято класичний метод, що базується на Moving Average. Внаслідок змін сова почав отримувати значно менше хибних сигналів на відкриття позиції.

2 - Доопрацьовано функцію локування ордерів, що були відкриті в наслідок тренду.

3 - Виставлення стоп-лост у локових дерах при умові, якщо ціна почала повертатися в сторону локового ордера. Для цієї ф-ї використовується параметер koridor. Тобто наприкла якщо був виставлений лок ордер sell.

Ціна пішла нижче на 75 пунктів (сел у плюсі) а потім розвернулася і почала збільшуватися у сторону відкритого Sell ордера, то виставляється стоп-лост безубиток + 1 пункт. Таким чином коли ціна пройде відкритий лок ордер він закриється по стоп-лосту. Це сприяє малим просадкам депозиту.

4 - Докупка в напрямку руху ціни. Якщо виставлявся лок і ціна пішла в сторону лока. Це сприяє при незначному руху ціни виходити в плюс, що дозволяє розлочувати ордера навіть при незначних коливаннях ринку.

5 - Стеження за кількістю об'єму у напрямку руху ціни. Тобто, якщо виставився лок а об'єм відкритих ордерів є більшим за об'єм локових і ціна рухається в сторону локового ордера, то виставляється ще один лок-ордер об'ємом який є достатнім для того, щоб перекрити виставлені ордера. Ця функція дозволяє виходити із ФЛЕТ ринку без хибних спрацювань.

6 - Добавлено коефіцієнт, який збільшує коридор на 10 п. при виставленні наступного лок ордера. Ця ф-я теж дозволяє фільтрувати хибні спрацювання при ФЛЕТ.

7 - PSI - фільтр. При застосуванні ф-ї рсі фільтра, не відкриваються ордера на покупку, якщо ціна більше максимума рсі, і на продажу, якщо ціна менше мінімума рсі. При використання такої фільтраціїу у динамічному ринку фільтрується хибні спрацювання коли ринок є перекупленим, або недокупленим. Також таку саму ф-ю можна застосувати і для лок ордерів.

Тепер що до тайфреймів. Вході аналізу і експерементів було виявлено, що торгувати потрібно на H1. На цьому ТФ найкращі сигнали. Індикатор i-Regr --- с малым периодом застосовується до періоду М15.

Індикатор TrendMagik працює на Н1, тобто на тому ТФ на якому торгує сова.

 
Поставил советник на реал на ФИБО. Счет микро, лот 0.01. За три дня 40 у.е. На четвертый день советник перестал работать((( Причем, что характерно, на демке колбасит в полную силу! Кто подскажет, как с этим бороться?
 
vs66:
Поставил советник на реал на ФИБО. Счет микро, лот 0.01. За три дня 40 у.е. На четвертый день советник перестал работать((( Причем, что характерно, на демке колбасит в полную силу! Кто подскажет, как с этим бороться?


Какой у Вас ДЦ. И какой советник Вы Используете?

Возможно что ДЦ запретил роботу советника. Надо посмотреть журнал терминала а также журнал советника какие там ошибки есть.

То что они там есть это точно.

 

Новая модефикация советника Ilan_RSI_mm_extr193М http://depositfiles.com/ru/files/rjdmoqu38?redirect

Изменения в советнике:

1 Усовершенствувано розлокирование локових ордеров. Добалено филтер на перевертывание лока по достижению значения цены болше чем коридор.

Филтер устанавливаеться как 61,8% линии Фибоначи. Если цена не перешла через эту черту лок не перевертывается.

2 Добален фильтер по индекатору Stohastic. При использовании этого филтра Советник отсекает ложние сигнали и четче входит в рынок.

3 В архиве также есть настройки для новых возможностей советника.

Причина обращения: