Кольоровий "по вертикалі" RSI

 

Шановні панове трейдери. Проводячи аналогії з темою 'RSI, меняющий цвет' про розбарвлення лінії індикатора RSI по зонах oversold\overbought пропоную таку концепцію.

Якщо хтось має досвід написати такий модифікований індикатор RSI, будьласка, зробить це. Впевненний, - це буде дуже доречно. Особливо для новачків, а також для тих, хто вже має нагоду роздивлятися графіки дуже спокійно)

Як позначити локальний екстремум, де саме буде змінюватись кольор лінії? Є дві таких думки. З oversold до overbought та навпаки - лінія одного кольору. Або - визначити у коді індикатора де-який програмний фільтр. Саме це відображено на цьому скріншоті. Горизонтальним ділянкам линіі RSI також буде доречно додати якийсь третій кольор.

Звісно, я ничого не маю проти стандартного RSI. Але, наприклад, тим, хто має у роботі декілька графіків відразу, може буде комфортніше вести торгівлю саме з кольоровим "по вертикалі" індикатором RSI.

 
А ви впевнени, що це саме те чого ви бажаете, я про росподілення різнокольорових ділянок?
 
kamikite >>:

Звісно, я ничого не маю проти стандартного RSI. Але, наприклад, тим, хто має у роботі декілька графіків відразу, може буде комфортніше вести торгівлю саме з кольоровим "по вертикалі" індикатором RSI.

Все хорошо, только опишите принцип "вертикального" раскрашивания. Больше-меньше?

 

Шановний aka xrust. Це все що я зараз думаю про це. Може хтось з шановних колег-трейдерів мені надасть добру пораду.

Якщо використовувати RSI не меньши ніж у М15. Тобто там, де вже може бути достатньо вірний, а саме важливе = значний, - сигнал про зміну мікротенденції.

Наприклад, якщо у Н4 ми бачимо горизонтальну ділянку поміж 30 та 70 - це, ймовірно, флет на весь торгівельний день. Додавши програмний фільтр (який і буде змінювати кольор лінії у разі зміни мікротенденції) ми побачимо відразу що у зовні Н1, можлива зміна напрямку, оскільки кольор лінії на Н4 постійно змінюється.

 
TheXpert писал(а) >>

Все хорошо, только опишите принцип "вертикального" раскрашивания. Больше-меньше?

Якби я був достатьно грамотним з MQL, сказав би точніше (.

Дві основні ідеї: з oversold до overbought (та у зворотньому напрямку також) лінія не змінює кольор. Змінює, коли линія індикатора дістає деякой критичной зони (більше 70 або меньш ніж 30) та повертає у зворотній бік. Також, якщо флет (відповідно приблизно - 50RSI) - нам буде потрібен третій кольор.

Або - програмний фільтр у одиницях самого індикатора RSI чи у пунктах ціни, що нам допоможе відображати лінію іншим кольором кожного разу, якщо відбуваєтся де-яке, на нашу думку значне, коливання. Наприклад: 5-10 одиниць RSI або 5-10 пунктів ціни.

Нажаль, не знаю, як визначити, наскільки велике коливання показника RSI буде значним та достовірним (та відображатиме дійсну зміну мікротенденції).

Тому, перша ідея, на мій погляд, простіше, хоча вона не дозволяє використати у повній мірі всі перевагі такого проекту.

Єдине міркування - може подивитись у іншому, аналогічному за концепцією, індикаторі. У MACD colored теж э якийсь крітерій зміни кольору. Може його автор буде не проти. Як на Вашу думку?

 
 

где взять этот скрипт? 

 

Шановний kamikite, якщо ви не проти, давайте перейдемо на россійску, щоб не менш шановани користувачи цього сайту, теж могли зрозуміти.

Господа, давайте обойдемся без шовинизма...

 
xrust >>:
Шановний kamikite, якщо ви не проти, давайте перейдемо на россійску, щоб не менш шановани користувачи цього сайту, теж могли зрозуміти.

Ну, пока нету четкого алгоритма, можете общаться и на украинском.

 

Гы, этюд для программистов.

Слабо сделать вертикальное раскрашивание по знаку производной? Что-то я так подумал.... получается сложнее, чем горизонтальное.

Версии можно складывать сюда.

 
TheXpert >>:

..раскрашивание по знаку производной..

А как продифференцировать RSI? o_O

Причина обращения: